angielski przez Internet







piątek, 27 listopada 2015

Skarby cara Aleksandra - Wojciech Motylewski - ebook -40% taniej

Okazja dnia: Skarby cara Aleksandra - Wojciech Motylewski - ebook -40%


http://epartnerzy.com/ebooki/skarby_cara_aleksandra_p94896.xml?uid=215827  „Skarby cara AleksandraWojciecha Motylewskiego to powieść historyczno-przygodowa osadzona w realiach dziewiętnastowiecznej Warmii.

Rzeczpospolita została wymazana z mapy Europy i świata. Nadzieje na odrodzenie ojczyzny budzi pojawienie się na tych ziemiach Wielkiej Armii Napoleona. Niestety, pokój zawarty w Tylży nie spełnia nadziei pokładanych w cesarzu Francuzów. Albert Giersz, który przysłużył się wojskom francuskim, wraca do swojego domu w Lidzbarku Warmińskim. Kowal ma nadzieję na powrót do normalnego, spokojnego życia. Kiedy wszystko zdaje się sprzyjać rodzinie Gierszów, pojawia się informacja o skarbach, które pozostawiła po sobie uchodząca armia cara Aleksandra.

Historia przedstawiona w powieści osnuta jest na prawdziwych wydarzeniach. Autor „Skarbów cara Aleksandra” postawił sobie za cel przybliżenie mieszkańcom Warmii, ale i nie tylko im, jakże bogatej historii regionu, gdzie kampania napoleońska jest jednym z wielu epizodów na przestrzeni dziejów. Przekonajmy się jak wiele ciekawych i tajemniczych zdarzeń kryje w sobie Warmia.

Książka w formacie EPUB (bez zabezpieczeń DRM) na PC, e-czytniki, smartfony i tablety. Możliwość pobrania PDF z poziomu Biblioteki (dla zarejestrowanych).

Wojciech Motylewski  - Skarby cara Aleksandra - ebook - Darmowy fragment do pobrania: Pobierz darmowy fragment ebooka


Promocja tylko 27 listopada 2015 r. - sprawdź na stronie:

Poza promocją publikację znajdziesz na stronie:
 
źródło: http://epartnerzy.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ratings and Recommendations by outbrain