angielski przez Internetsobota, 7 listopada 2015

Shavrill - Prośba i Żądanie - Tomasz Kołomyjski - ebook -40% taniej

Okazja dnia: Shavrill - Prośba i Żądanie - Tomasz Kołomyjski - ebook -40%


http://epartnerzy.com/ebooki/shavrill_-_prosba_i_zadanie_p95161.xml?uid=215827 „Shavrill – Prośba i Żądanie” Tomasza Kołomyjskiego to powieść fantasy, która przenosi czytelnika w nowy wymiar fantastyki.

Książka przedstawia historię jedenastu postaci, których losy splatają się ze sobą. Fragmenty ich biografii z przywołanych wspomnień będą miały kluczowe znaczenie dla historii Efferenu – świata aniołów, dżinów, tytanów, elfów, bestii, duchów, diabłów, demonów i ifrytów, żyjących w Królestwie Elfów, Otchłani i Celestii. Poznajemy refleksyjne, ciekawe świata osobowości, zainteresowane tym kim są i skąd pochodzą, uwikłane w sieć własnych intryg. Na przykład Elfy, istoty kochające się w pięknie, magii oraz życiu rodzinnym to pod wieloma względami przeciwieństwo współczesnego człowieka. Rozpoczynającą się wojnę w Efferenie pomiędzy Królestwami Elfów przerywa wydarzenie bez precedensu. W świecie Elfów pojawia się Shavrill, ktoś, kto niegdyś był wyjątkowo okrutnym elfem, lecz teraz na mocy zaklęcia stał się niepokonanym herosem.

Kim jest Shavrill? Co nim kieruje? Spaceruj z bohaterami po skąpanym ciepłym blaskiem Villed – mieście czarodziei i wojowników. Stań twarzą w twarz z najgroźniejszymi z bestii. Zwiedź lochy Pandemonium – międzysferycznego więzienia, z którego żadna dusza nie wymknęła się przez wieki. Masz odwagę, by odnaleźć siebie po drugiej stronie rzeczywistości? Przeżyj epicką przygodę opowiedzianą wierszem i prozą. .

Książka w formacie EPUB (bez zabezpieczeń DRM) na PC, e-czytniki, smartfony i tablety. Możliwość pobrania PDF z poziomu Biblioteki (dla zarejestrowanych).

Tomasz Kołomyjski  -  Shavrill - Prośba i Żądanie - ebook - Darmowy fragment do pobrania: Pobierz darmowy fragment ebooka


Promocja tylko 07 listopada 2015 r. - sprawdź na stronie:

Poza promocją publikację znajdziesz na stronie:
 
źródło: http://epartnerzy.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ratings and Recommendations by outbrain